ما scaled درباره ما

درباره ما :

فروشگاه کتاب اشراق  با سابقه اي بالغ بر 20سال(تاسیس 1380) در زمینه فروش کتاب در شهر سمنان اقدام به فعالیت کرد. در آن دوران تنوع ناشر و محصولات به شدت الان نبود ولی سال به سال به تعداد آن زیادتر شد تا اکنون تعدادی نامحدودی از ناشر و نوع محصول وارد بازار شده باشد و به طبع آن داشتن همچین مجموعه ای عظیم از کتاب کار بسیار دشواری بوده است.

تمام سعی ما این بوده است که بتوانیم در تمامی حوزه های کتاب به فعالیت بپردازیم و خودمان رو محدود به حوزه ای خاص از کتاب به فرض دانشگاهی نکنیم . هدف ما تهیه همه نوع کتاب در هر نوع سن و سلیقه ای از آموزشی گرفته تا رمان،کودک نوجوان،بزرگسالان و….

هدف از تاسیس اشراق بوک سهولت در ارسال و تهیه کتاب به تمام نقاط و روستاهای کوچک و بزرگ و تمامی شهرهای ایران بوده است تا خریدار بتواند به راحتی با چند کلیک ساده خرید خود را به راحتی ثبت و تحویل بگیرد.

چرا خرید از اشراق بوک؟

در اشراق بوک تلاش می‌کنیم که خرید شما تجربه  لذت بخش و فراموش نشدنی برای شما باشد. در کنار آن خصوصیاتی داریم که خیال شما را راحت کند. یکی از آن‌ها، ضمانت بازگشت کالا است. ما کتاب‌ها را ضمانت می‌کنیم. یعنی اگر کتابی که خریداری کرده‌­اید، همان کتاب مورد نظر شما نباشد، می‌توانید آن را پس بفرستید! چرا که نه !
یکی دیگر از امکانات ما، پشتیبانی ماست. کارشناسان ما از شنبه تا پنج شنبه آماده پاسخگویی به سوالات و مشکلات احتمالی شما هستند.
علاوه بر آن، تمامی تلاش خود را  می‌کنیم که کتاب‌ها در حین ارسال دچار آسیب نشوند. پس می‌توانید در خانه خود نشسته و همزمان با نوشیدن هرچیز لذت بخشی که دوست دارین بدون واهمه انواع کتب را از طریق سایت یا تلفن همراه خود به صورت خیلی راحت سفارش دهید.

اميدواریم با راه اندازي وب سايت فروشگاه كتاب اشراق بتوانيم به هم وطنان عزيز خدمت رساني کوچکی کرده باشیم.

“بهشت، جايى شبيه به يك كتابخانه‌ى بزرگ است.”

بسیار خرسندیم که میزبان شما در اشراق بوک هستیم 😍