مشتریان عزیز لطفا به موارد ذیل قبل از مرجوعی دقت کنید…

. لطفا  قبل از ثبت سفارش کالا، مشخصات کالا برای هر محصول مورد نظر اعم از قیمت، نویسنده،ناشر، و سایر توضیحات تکمیلی دیگر را  به دقت مطالعه فرمایید.

 

. هنگام دریافت بسته ی خود و باز کردن آن ، فاکتور خود را با محتویات داخل بسته چک کنید تا نام محصول و مبلغ آن، مطابق سفارش شما باشد . در صورت وجود مغایرت پس از دریافت سفارش (کالایی ارسال نشده باشد یا اضافی ارسال شده باشد) با واحد پشتیبانی فروشگاه به شماره 02333330248 تماس حاصل کنید تا همکاران ما، شما را راهنمایی کنند.

. از پرداخت هر گونه وجه اضافی تحت عنوان(انعام،پول برگشتی،هزینه اضافه و …) به نامه رسان خودداری فرمایید.. ( مگر در صورتی که مرسوله شما با تیپاکس شامل تمامی شهرها و یا در داخل شهر سمنان به صورت پیک ارسال شده باشد که به صورت پس کرایه توسط شما حساب می گردد )

 

شرایط بازگشت کالا :

ما تمام تلاش خودمون رو میکنیم که قبل از ارسال محصول را با دقت چک نماییم اما:

اگر کالای خریداری شده معیوب باشد و یا نقص داشته باشد و یا از نظر ظاهر(به فرض صفحه ای از کتاب سفید یا تعداد صفحات کم باشد یا هر ایراد ظاهری در داخل کتاب و …) و یا مشخصات با اطلاعات مندرج در سایت مغایرت داشته باشد ،خواهشمند است حداکثر ظرف مدت 48 ساعت پس از دریافت سفارش خود با فروشگاه به شماره 02333330248 تماس گرفته و موضوع را به همکاران ما  اطلاع دهید تا هماهنگی های لازم صورت پذیرد.

لطفا دقت کنید درصورتی که بعد از بازه زمانی 48ساعت متوجه معیوب بودن کالا شوید و با فروشگاه تماس گرفته نشود ، فروشگاه از پذیرفتن فاکتور مرجوعی معذور می باشد. (شماره های ضروری 09127316350-09011120001)

در صورتی که شما به هردلیلی  قصد مرجوع کردن کالا را دارید لطفا  ظرف مدت 5 روز پس از دریافت سفارش و از طریق تماس فروشگاه  به شماره 02333330248 اطلاع دهید. لطفا دقت فرمایید که اگر بعد از 5 روز بعد دریافت کالا تصمیم به مرجوع کردن کالا بگیرد، فروشگاه از  پذیرفتن کالا معذور است.

 

 

شرایط مرجوعی :

توجه داشته باشید لطفا در صورت هرگونه مشکل در ظاهر فیزیکی کالا و یا داخل آن ، عکس قسمت مربوطه را داخل منوی زیر (موضوع پیگیری : خدمات پس از فروش) بارگذاری نمایید یا به ایمیل زیر به همراه نام و نام خانوادگی و شماره سفارش و یا فاکتور ارسال نمایید تا پس از تایید فروشگاه، شما کالاهای دریافتی خود را با پست سفارشی برای ما ارسال نمائید .

eshraghbookshop@gmail.com

 

لطفا بعد از ارسال توسط پست سفارشی شماره رهگیری مرسوله و یا عکس آن را به شماره واتس آپ 09363520248 ارسال نمایید.

در زمان برگشت محصول خواهشمند است جهت تسریع در روند،به همراه کالای برگشتی، فاکتور خرید دریافتی داخل بسته از طرف ما ، نیز ارسال گردد.

آدرس پستی :

 سمنان ، باغ فردوس ، سه راه ولی عصر،فروشگاه کتاب اشراق

کدپستی : 3519686899

 

CDهای  آموزشی، صوتی و نرم‌ افزارهای آموزشی شامل کالاهای قابل مرجوع نمی‌ باشند.

 

توضیحات :

در صورت ارسال کالای معیوب و یا ارسال اشتباه کالا از طرف فروشگاه ما و رسیدن کالای معیوب به دست ما، ضمن عذرخواهی فراوان بابت مشکل پیش آمده، کالای جدید با پست پیشتاز خدمت شما ارسال می شود و  هزینه پرداخت شده ی بابت مرجوعی و پست کالا توسط شما تماما بر عهده ما بوده و خدمت شما واریز میگردد.

———

بعد از رسیدن کالا به فروشگاه و بررسی کالای مرجوعی توسط همکاران ما ،در صورتی که کالا خارج از ضوابط توضیح شده در سایت مرجوع شده باشد و بدون ایراد تشخیص داده شود،همان محصول برای مشتری مجدد ارسال می شود که هزینه ارسال از سمت ما به شما به صورت 50-50 توسط ما و شما برابر تقسیم می گردد.

 

هدف ما جلب رضایت شماست 😊