مشتریان عزیز لطفا به موارد ذیل قبل از مرجوعی دقت کنید…

. لطفا  قبل از ثبت سفارش کالا، مشخصات کالا برای هر محصول مورد نظر اعم از قیمت، نویسنده،ناشر، و سایر توضیحات تکمیلی دیگر را  به دقت مطالعه فرمایید.

. هنگام دریافت بسته ی خود و باز کردن آن ، فاکتور خود را با محتویات داخل بسته چک کنید تا نام محصول و مبلغ آن، مطابق سفارش شما باشد . در صورت وجود مغایرت پس از دریافت سفارش (کالایی ارسال نشده باشد یا اضافی ارسال شده باشد) با واحد پشتیبانی فروشگاه به شماره 8-02333330247 تماس حاصل کنید تا همکاران ما، شما را راهنمایی کنند.

. از پرداخت هر گونه وجه اضافی تحت عنوان(انعام،پول برگشتی،هزینه اضافه و …) به نامه رسان خودداری فرمایید.. ( مگر در صورتی که مرسوله شما با تیپاکس شامل تمامی شهرها و یا در داخل شهر سمنان به صورت پیک ارسال شده باشد که به صورت پس کرایه توسط شما حساب می گردد )

شرایط بازگشت کالا :

ما تمام تلاش خودمون رو میکنیم که قبل از ارسال محصول را با دقت چک نماییم اما:

اگر کالای خریداری شده معیوب باشد و یا نقص داشته باشد و یا از نظر ظاهر(به فرض صفحه ای از کتاب سفید یا تعداد صفحات کم باشد یا هر ایراد ظاهری در داخل کتاب و …) و یا مشخصات با اطلاعات مندرج در سایت مغایرت داشته باشد ،خواهشمند است حداکثر ظرف مدت 48 ساعت پس از دریافت سفارش خود با فروشگاه به شماره 8-02333330247 تماس گرفته و موضوع را به همکاران ما  اطلاع دهید تا هماهنگی های لازم صورت پذیرد.

لطفا دقت کنید درصورتی که بعد از بازه زمانی 48ساعت متوجه معیوب بودن کالا شوید و با فروشگاه تماس گرفته نشود ، فروشگاه از پذیرفتن فاکتور مرجوعی معذور می باشد. (شماره های ضروری 09127316350-09011120001)

در صورتی که شما به هردلیلی  قصد مرجوع کردن کالا را دارید لطفا  ظرف مدت 5 روز پس از دریافت سفارش و از طریق تماس فروشگاه  به شماره 8-02333330247 اطلاع دهید. لطفا دقت فرمایید که اگر بعد از 5 روز بعد دریافت کالا تصمیم به مرجوع کردن کالا بگیرد، فروشگاه از  پذیرفتن کالا معذور است.

 

 

شرایط مرجوعی :

توجه داشته باشید لطفا در صورت هرگونه مشکل در ظاهر فیزیکی کالا و یا داخل آن ، عکس قسمت مربوطه را داخل منوی زیر (موضوع پیگیری : خدمات پس از فروش) بارگذاری نمایید یا به ایمیل زیر به همراه نام و نام خانوادگی و شماره سفارش و یا فاکتور ارسال نمایید تا پس از تایید فروشگاه، شما کالاهای دریافتی خود را با پست سفارشی برای ما ارسال نمائید .

eshraghbookshop@gmail.com

لطفا بعد از ارسال توسط پست سفارشی شماره رهگیری مرسوله و یا عکس آن را به شماره 09363520248 در تلگرام و سایر پیام رسان های داخلی ارسال نمایید.

در زمان برگشت محصول خواهشمند است جهت تسریع در روند،به همراه کالای برگشتی، فاکتور خرید دریافتی داخل بسته از طرف ما ، نیز ارسال گردد.


CDهای  آموزشی، صوتی و نرم‌ افزارهای آموزشی شامل کالاهای قابل مرجوع نمی‌ باشند.

توضیحات :

در صورت ارسال کالای معیوب و یا ارسال اشتباه کالا از طرف فروشگاه ما و رسیدن کالای معیوب به دست ما، ضمن عذرخواهی فراوان بابت مشکل پیش آمده، کالای جدید با پست پیشتاز خدمت شما ارسال می شود و  هزینه پرداخت شده ی بابت مرجوعی و پست کالا توسط شما تماما بر عهده ما بوده و خدمت شما واریز میگردد.

———

بعد از رسیدن کالا به فروشگاه و بررسی کالای مرجوعی توسط همکاران ما ،در صورتی که کالا خارج از ضوابط توضیح شده در سایت مرجوع شده باشد و بدون ایراد تشخیص داده شود،همان محصول برای مشتری مجدد ارسال می شود که هزینه ارسال از سمت ما به شما به صورت 50-50 توسط ما و شما برابر تقسیم می گردد.

آدرس پستی :

 سمنان ، باغ فردوس ، سه راه ولی عصر،فروشگاه کتاب اشراق

کدپستی : 3519686899


هدف ما جلب رضایت شماست 🙂