از طریق درگاه اینترنتی :

 

پس از ثبت سفارش مورد نظرتان و انتخاب ارسال از طریق پست یا هر نحوه ی دیگر ارسال در یک صفحه‌ ی مشخصات کالاهای خریداری شده ‌ی شما نمایش داده می ‌شود و با تأیید نهایی و پذیرفتن شرایط و قوانین سایت شما به صفحه ‌ی پرداخت از طریق درگاه بانکی فرستاده می ‌شوید.

پس از پرداخت مبلغ نهایی شده در فاکتور، به وسیله هر کارت بانکی عضو شبکه ‌ی شتاب، خرید شما با موفقیت انجام شده و فاکتور سفارش خریدتان به فروشگاه فرستاده می‌ شود. در این قسمت پس از بسته ‌بندی کالا، توسط مامور پست جمع آوری می شود ، سپس به محل مورد نظرتان ارسال می‌گردد.

 

از طریق کارت به کارت :

شما میتوانید مبلغ نهایی فاکتور رو به شماره کارت 6104337850766997  به نام خانم اعظم اعوانی واریز کرده و سپس شماره تراکنش(پیگیری) و تاریخ و ساعت واریزی رو در محل تعبیه شده قرار دهید و گزینه ثبت نهایی رو کلیک کنید.

نکته : کارت به کارت هم از طریق نرم افزارهای همراه بانک موبایل،دستگاه های خودپرداز Atm  و یا از طریق باجه ی بانکی و …. انجام دهید.

 

پرداخت درب محل :

این گزینه فقط برای شهر سمنان فعال بوده و شما میتوانید در قسمت نحوه پرداخت پرداخت درب محل را انتخاب کرده و فروشگاه کالاها رو برای شما ارسال می کند.